Spotkania z ciekawymi ludźmi w przedszkolu

Dnia 17.05.2018 r. odwiedził nas niesamowity gość!

Przyszedł do nas dziadek Michałka z grupy żółtej by opowiedzieć o swojej szczególnej pasji jaką jest poezja, a w szczególności twórczość Juliana Tuwima. Dzieci z grupy zielonej, czerwonej i żółtej były zasłuchane! Szanowny Gość recytował bardzo długie wiersze oraz przeprowadził konkurs na rozpoznawanie wiersza po jego fragmencie. Przedszkolaki świetnie sobie poradziły z zadaniem rozpoznając wiersze: „Rzeka”, „Murzynek Bambo”, „Lokomotywa”, „Słoń Trąbalski”, „Pan Hilary” czy „Ptasie Plotki”. W całym występie uczestniczył także asystent- Michałek, który pomagał dziadkowi w czasie recytacji oraz wybierać wiersze prezentowane dla grupy. Dziękujemy serdecznie za odwiedziny i pokazanie nam kolejnej fantastycznej pasji.