Międzynarodowy Dzień Kropki w świetlicy 108

W dniu 16 września br. po raz pierwszy w świetlicy 108 obchodziliśmy Międzynarodowy Dzień Kropki. Historia tego święta rozpoczęła się z powodu książki Petera Reynoldsa „The Dot”. Jest to historia dziewczynki, która dzięki małej kropce zmieniła myślenie o sobie i uwierzyła we własne możliwości. Dzień Kropki powstał, aby świętować i wspierać kreatywność, odwagę, wyobraźnię dziecięcą , by odkrywać talenty, pokazać je innym, wspierać i rozwijać.

Dzieci stworzyły kropkowe „Drzewo Talentów” czyli drzewo ze swoimi mocnymi stronami, pasjami. Wykonali również kreatywną pracę plastyczną „Wszystko w kropki”, malowali kropkami, a także tego dnia ubrały się w kropki.

Nagrodzeni za prace ” Wszystko w kropki” otrzymali słodki upominek. Wszystkim nagrodzonym gratulujemy!

Pierwsze miejsce ex aequo otrzymały:

Lila Tucholska z klasy III c

Aleksandra Neugebauer z klasy III b

Drugie miejsce ex aequo otrzymali:

Anna Piosik z klasy III a

Izabela Wesołowska z klasy III a

Anna Siekierska z klasy III b

Wojciech Gałążewski z klasy V c

Trzecie miejsce ex aequo otrzymali:

Adrian Świątkiewicz z klasy II b

Tomasz Misiurek z klasy II b