PRZEDSTAWIENIE PT. ,,RATUJMY NASZĄ PLANETĘ

Dzieci uczęszczające na kółko przyrodnicze zaprezentowały przedstawienie na temat stanu naszej planety Ziemi oraz szkodliwych i pożytecznych działań człowieka na rzecz przyrody Treści przedstawienia są skierowane w szczególności dla młodego pokolenia, które powinno dbać o środowisko przyrodnicze i nieustannie ,,stać na jego straży’’. Wykorzystano w przedstawieniu scenografię zaprojektowaną i częściowo wykonaną przez dzieci. Po obejrzeniu części artystycznej widzowie mogli wziąć udział w quizie przyrodniczym przygotowanym na kółku. Pytania dotyczyły także treści przedstawienia. Największą liczbę punktów zdobyła Barbara Bodak z klasy III B Basia otrzymała w nagrodę -grę dydaktyczną. Gratulujemy!