Zakończenie roku

26 czerwca na boisku szkolnym odbyło się uroczyste rozdanie świadectw oraz pożegnanie klas ósmych. Ze względu na panującą sytuację, było to nietypowe zakończenie roku szkolnego.

Niezmienne były jednak towarzyszące wszystkim uczucia i emocje – wzruszenia i słowa serdeczności wymieniane były w relacjach między uczniami, rodzicami i nauczycielami. Wszyscy uczniowie odebrali świadectwa, a sporo było tych z wyróżnieniem. Nagrodzeni zostali również szkolni sportowcy, a Pani Dyrektor osobiście podziękowała rodzicom, którzy szczególnie udzielali się w życiu szkoły. Uczniowie podziękowali swoim wychowawcom, złożyli sobie pamiątkowe podpisy i zdjęcia. Życzymy powodzenia i trzymamy kciuki za dalszą wędrówkę naszych absolwentów! Pamiętajcie nas odwiedzać. Kończycie Szkołę Podstawową nr 15 w Poznaniu, ale drzwi tej szkoły zawsze będą dla Was otwarte. Trzymajcie się!

Kronikarz szkolny
Mariusz Mikołajczyk