Aktywna szkoła – Aktywna przerwa

W dniach 30.05 – 3.06 w Naszej szkole odbyła się akcja „Aktywna szkoła – Aktywa przerwa”.
Celem projektu było kształtowanie zdrowego i aktywnego stylu życia oraz popularyzacja spędzania czasu wolnego w ciekawy i kreatywny sposób. Każdego dnia podczas długiej przerwy uczniowie klas 4-8 mogli uczestniczyć w różnych formach aktywności fizycznej. Zaangażowanie i udział Naszych uczniów przerósł Nasze oczekiwania. Po raz kolejny mieliśmy okazję przekonać się jak społeczność szkolna potrafi się zintegrować i wspólnie razem bawić. Szczególne podziękowania kieruję do uczniów SP 15 za aktywność podczas całego tygodnia akcji „Aktywna przerwa”- byliście fantastyczni!, koleżance p. Klaudii Derbich za pomoc przy organizacji, p. Katarzynie Frankowskiej za zajęcia z jogi, p. Emilii Matuszak za zajęcia fitness, p. dyrektor Krystynie Hakowskiej za wsparcie i zaufanie oraz wszystkim nauczycielom z drużyny gry w „Palanta”.

Do obejrzenia krótkiej wideorelacji zapraszam na profil facebook szkoły:

https://tiny.pl/9b9rj

Ze sportowym pozdrowieniem

Katarzyna Herkt

Udostępnij