Bal Jesieni- Grupa Żółta

Chociaż do balu karnawałowego mamy jeszcze trochę czasu, to w naszym przedszkolu zorganizowaliśmy sobie Bal Jesienny w listopadzie. Dzieci w tym dniu przyszły przebrane w strojach o tematyce jesiennej, stroje w większości były wykonane własnoręcznie przez rodziny dzieci.

Bal rozpoczął się od prezentacji strojów na wybiegu wśród brzóz oraz sesji, następnie dzieci wraz z paniami dały się ponieść największym hitom muzycznym grupy żółtej, były tańce i pląsy. Nie zabrakło, także zabaw jesiennych w ciągu dnia z wykorzystaniem: kasztanów, żołędzi, liści, szyszek i orzechów włoskich. Pomiędzy tańcami a zabawami dzieci usiadły razem przy wspólnym stole i próbowały ciast marchewkowych, a także babeczki z jabłkiem.

Dziękujemy serdecznie wszystkim rodzicom za zaangażowanie! W przygotowanie strojów oraz za przepyszne wypieki, które bardzo smakowały dzieciom.

Udostępnij