Bal karnawałowy- Grupa Żółta

Karnawał to czas zabaw, radości i balów. Bal karnawałowy dla przedszkolaków to dzień niezwykły, często wyczekiwany przez wiele tygodni. Dzieci przygotowały się do niego wykonując maski karnawałowe, pomagały w dekoracji sali oraz poznawały różne piosenki i układy taneczne. Piękne stroje, bajeczny, zimowy wystrój i skoczna muzyka– w takiej atmosferze bawiły się dzieci, 12 lutego w grupie żółtej. Na początku balu przedszkolaki z dumą prezentowały swoje przebrania. Z wielką ochotą uczestniczyły w tańcach, zabawach i konkursach prowadzonych przez „Panią Zimę” i „Panią Klaun”. Na twarzach wszystkich malował się uśmiech, który nie znikał mimo zmęczenia. Dziękujemy dzieciom i rodzicom za zaangażowanie w przygotowanie poczęstunku i pięknych balowych strojów. Bal był okazją do zintegrowania dzieci i pozostawił wiele niesamowitych wspomnień.

Udostępnij