Bal karnawałowy w Grupie Żółtej

Balik to nasza coroczna tradycja, która zapewnia dzieciom samych pozytywnych przeżyć. W tym roku nazwaliśmy go balem witaminek. Jest to niezwykle ważny dzień w życiu naszego przedszkola.

W środę 15 lutego grupa żółta zaraz po śniadaniu rozpoczęła zabawę karnawałową. Dzieci do przedszkola przyszły przebrane w przeróżne kostiumy. Dostrzec można było księżniczki, policjantów, bohaterów z bajek, odwiedził nas sam diabełek jak i wiele innych przecudownych postaci. Muzyka, tańce i zabawy towarzyszyły nam, aż do pory obiadowej. Nie zabrakło również czasu na wspólne świętowanie przy stole pełnym owocowych przekąsek i słodkości. Na sam koniec przedszkolaki miały okazję obejrzeć pokaz iluzjonisty, który oczarował nas magicznymi sztuczkami. Ten pokaz zapadnie w naszej pamięci na długi czas. Nasz witaminkowy balik zakończył się degustacją owocowo-warzywną oraz grą w owocowe bingo.

Udostępnij