Balik w świetlicy 108 oraz rozstrzygnięcie konkursu pt: „Karnawałowe nakrycie głowy”

W dniu 24 stycznia 2020 r. odbył się balik karnawałowy w świetlicy 108. Dziewczynki i chłopcy poprzebierani w karnawałowe stroje bawili się wyśmienicie przy dźwiękach skocznych piosenek dziecięcych. Zabawy było co niemiara; jedną z zabaw były “Lodowe figury”, w której na przerwę w muzyce tancerze musieli się zatrzymać. Chętne dzieci uczestniczyły w kilku konkursach. Powodzeniem cieszył się konkurs na najlepszy taniec indywidualny – najlepszym tancerzem okazał się Szymon Jaworski z kl. 3c, który tańczył bardzo zwinnie i rytmicznie, a wśród dziewcząt najciekawszym tańcem wykazały się: Anna Siekierska, Klaudia Szefer oraz Małgosia Antczak z kl. 3b. Odbył się też konkurs z wykorzystaniem jabłka, które para taneczna musiała utrzymać między głowami jak najdłużej- zwyciężyła para Olga Bratko i Maja Cwojdzińska z kl. 2b, (na drugim miejscu uplasowały się Małgosia Antczak z kl. 3b i Helenka Kozłowska z kl. 3a). Dzieci zostały nagrodzone słodkim upominkiem i w dobrych humorach mogły rozpocząć ferie.

 

W dniu 24 stycznia 2020 r., w świetlicy 108, zostały ogłoszone wyniki konkursu pracy plastycznej pt: „Karnawałowe nakrycie głowy”. Praca miała być przestrzenna, wykonana z co najmniej 3 różnych materiałów. Uczniowie wykazali się dużą kreatywnością i pomysłowością.

I miejsce zajęła:

Oliwia Bartkowiak z klasy III b

II miejsce zajęła:

Małgorzata Antczak z klasy III b

Trzy prace zostały wyróżnione uczniów:

Heleny Mętkowskiej z klasy III a

Małgorzaty Marciniak z klasy III b

Dawida Jańczaka z klasy III b

Wszyscy otrzymali atrakcyjne nagrody. Gratulujemy !

Udostępnij