Błyszczący Karnawał na Parkiecie – Relacja z Dyskoteki Klasy 8b!

W miniony piątek, uczniowie klasy 8b wraz z wychowawczynią oraz zaangażowanymi rodzicami, zorganizowali niezapomnianą dyskotekę, która wypełniła szkolny hol radością, muzyką i błyskiem karnawału. To wyjątkowe wydarzenie było owocem wspólnego wysiłku zarówno uczniów, nauczycieli, jak i rodziców.

Stroje uczestników przyciągały uwagę swoją różnorodnością i kreatywnością. Były maski, cekiny, brokat, a także wiele innych elementów dodających blasku całej imprezie. Podczas dyskoteki przyznano nagrodę na „Najlepszą Maskę” zdobyła ją Helena Gałka za wyjątkową i pomysłową ozdobę.

W trakcie dyskoteki nie zabrakło konkursów, w których uczestnicy mieli okazję wykazać się swoimi umiejętnościami tanecznymi. Radosne śmiechy i pozytywne emocje towarzyszyły każdemu momentowi tej wyjątkowej imprezy.

Udostępnij