Do widzenia, przedszkole!

„Już czas, już czas,

odchodzimy, bo już szkoła woła nas.

Tak nam smutno się rozstawać,

chcielibyśmy cofnąć czas,

lecz musimy pożegnać Was.”

W środę, 30.06.2021r. odbyła się wyjątkowa uroczystość pożegnania najstarszych dzieci z naszego przedszkola. Starszaki pięknie prezentowały się na scenie. Uroczyście ubrane, recytowały wiersze i śpiewały piosenki. Wydarzenie było niezwykle wzruszające. Dzieci żegnały się z miejscem, w którym zawierały pierwsze przyjaźnie, bawiły się i uczyły. Pani Dyrektor podziękowała Rodzicom za współpracę i życzyła wszystkim absolwentom naszego przedszkola udanych wakacji oraz wspaniałej szkolnej przygody. Drogie Dzieci, mamy nadzieję, że będziecie nas mile wspominać i czasem powrócicie pamięcią do przedszkolnych lat. Życzymy, aby zawsze towarzyszyły Wam dziecięcy śmiech, zabawa i radość nawet z najmniejszych sukcesów.

Udostępnij