Dreptanie po tanie!

22 listopada w Naszej Szkole odbył się Pchli targ – dreptanie po tanie!

Inicjatorem wydarzenia była Rada Rodziców SP nr 15. W atmosferze serdecznych rozmów, integracji Rodziców przy kawie i cieście, targowanie się trwało od 16:00 do 19:00. Łącznie obecnych było 25 stoisk,
z czego 10 stanowiły stoiska klasowe, 12 to prywatni wystawcy, a pozostałe to stoisko charytatywne, stoisko Naszego Przedszkola oraz stoisko Rady Rodziców.
Uzyskane środki finansowe wsparły fundusze klasowe oraz szkolną kasę Rady Rodziców. Równie wartościowe okazały się wspólnie spędzone chwile.
Głównymi organizatorami byli Pani Anna Antczak, Pani Magdalena Szmigiel-Taube, Pani Milena Staluszka, Pani Agnieszka Suchan oraz Pan Tomasz Nalewalski.
Jedno ze stoisk szkolnych pozostawało pod stałą opieką przez Panią Monikę Smoczyk. Oczywiście nie można zapomnieć o wielu pozostałych osobach, które były pomocne w przygotowaniu targu począwszy od rozwieszenia plakatów, a skończywszy na zniesieniu stołów i późnym zamknięciu szkoły.
Mariusz Mikołajczyk
Kronikarz szkolny

Udostępnij