Dzień Chłopaka

Dnia 30 października obchodziliśmy Dzień Chłopaka. Były upominki, słodki poczęstunek a także życzenia oraz śpiewanie „Sto lat” przez dziewczynki dla kolegów. Dzieci miały również pogadankę pod tytułem „Jaki powinien być uprzejmy chłopak?”. Z okazji obchodzonego święta w grupie niebieskiej dla dzieci został przygotowany seans kinowy. Dzieci otrzymały bilety do kina, popcorn oraz miały przygotowane dekoracje aby poczuły się jak w prawdziwym kinie. Natomiast w grupie czerwonej dzieci cały dzień spędziły na eksperymentowaniu. Przedszkolaki dowiedziały się jak można zamknąć w słoiku „Tornado” oraz jak zrobić tęczę na talerzu. Najmłodsi malowali również na mleku i za pomocą kuchennych artykułów utworzyli piasek księżycowy, z którego później powstawały cudowne budowle.

Ten dzień był pełen wrażeń, atrakcji oraz dobrej zabawy. Życzymy chłopcom z naszego przedszkola wszystkiego najlepszego.

Udostępnij