Dzień Dziecka

1 czerwca 2023 – DZIEŃ DZIECKA 🤩
Dziś święto wszystkich dzieci, więc ich dzień powinien być wyjątkowy!
Nasi uczniowie spędzili dzisiaj aktywnie czas na świeżym powietrzu. Nauczyciele wychowania fizycznego przygotowali dla wszystkich klas 1-3 i 4-8 wiele sportowych atrakcji.

Uczniowie zmagali się w turnieju dwóch ogni, gdzie zagrali zacięte mecze z rówieśnikami, wyniki poszczególnych spotkań były tak zbliżone, że o niektórych zwycięstwach zadecydowały małe punkty. Między meczami uczniowie doskonale bawili się na dmuchanej zjeżdżalni i zamku, nad którymi czuwali nauczyciele. Oprócz beztroskiej zabawy rozwiązywali różne sportowe zadania, po których wykonaniu zbierali pieczątkę. Po zebraniu wszystkich pieczątek i dostarczeniu ich do biura zawodów losowali nagrodę w loterii fantowej. 😍
W tym miejscu chcielibyśmy serdecznie podziękować wszystkim sponsorom, którzy ufundowali nagrody na loterię ! Jesteśmy ogromnie wdzięczni za pomoc !!!
Miasto Poznań – Wydział Sportu
Decathlon Poznań – Swadzim
Dziękujemy również Panu Markowi Jeziorskiemu, który ufundował dla Naszych uczniów wynajem dmuchanego zamku i zjeżdżalni a co więcej przekazał fundusz na zakup nowych kompletów strojów dla Naszych sportowców 🥰
Dziękujemy Rada Rodziców SP 15 im. Jana III Sobieskiego za pyszne lody oraz 174 PDH „Hetman” im. Stanisława Żółkiewskiego za wypożyczenie i rozstawienie namiotu.
Oczywiście dziękujemy też wszystkim wolontariuszom, którzy brali czynny udział w organizacji dzisiejszego wydarzenia!
Jeszcze raz Życzymy Wszystkiego Najlepszego wszystkim uczniom ZSP6 i zapraszamy do obejrzenia krótkiej relacji 🙂

Udostępnij