Dzień Pluszowego Misia

Jak wszystkim rodzicom najlepiej wiadomo najlepszym przyjacielem każdego dziecka jest miś. Ale nie taki zwyczajny, lecz pluszowy miś. Dlatego też w Światowy Dzień Pluszowego Misia, 25 listopada w naszym przedszkolu odbyło się huczne świętowanie. Ten wyjątkowy dzień rozpoczął się od wizyty Teatru Teatryle z przedstawieniem „Kubusiowe granie”. Główną gwiazdą był oczywiście miś o małym rozumku jednak wielkim serduszku. Wnioskując po śmiechach i chichach przedszkolaki świetnie się bawiły. Święto tak się spodobało, że trwało w naszym przedszkolu cały tydzień. Dzieci lepiły misie z masy solnej i chrupek, malowały, wycinały, urządzały przyjęcie dla pluszowych przyjaciół, a nawet przeniosły się na daleką Arktykę gdzie poznały misie polarne. Wszystkie piękne i oryginalne misie podziwiać można na naszych grupowych tablicach.

Udostępnij