Dzień Przedszkolaka- grupa żółta

Dzień Przedszkolaka grupa żółta świętowała w pirackim klimacie. Przygoda rozpoczęła się od prezentacji oryginalnych pirackich strojów oraz nauki pirackich okrzyków. Kolejną częścią dnia było odczytanie listu oraz mapy ze specjalnymi zadaniami. Piraci z grupy żółtej dzielnie zmagali się z przeróżnymi konkurencjami. Dużo emocji wzbudziło w dzieciach przejście po kamieniach wśród pływających rekinów. Zwieńczeniem pirackich trudów było odnalezienie klucza do skrzyni skarbów. W środku na każdego przedszkolaka czekał piórnik oraz złota moneta. Resztę dnia przedszkolaki z grupy żółtej spędzili na zabawie przy pirackich nutach.

Serdeczne podziękowania dla rodziców, którzy zaangażowali się w Dzień Przedszkolaka i przygotowali dla swoich dzieci piękne stroje.

Udostępnij