Dzień Sekretarki w świetlicy 108

W dniu 22 stycznia 2020 r. obchodziliśmy Dzień Sekretarki. W tym dniu zaprosiliśmy Panią Sekretarkę Szkolną do świetlicy 108. Pani Katarzyna opowiedziała dzieciom o swoich obowiązkach. Prowadzenia księgi uczniów, wykonywania czynności związanych z migracją uczniów (przyjęcia, przeniesienia), organizowania rekrutacji uczniów, wydawania legitymacji, sporządzania odpisów arkuszy ocen, prowadzenia rejestru zaświadczeń i wydanych legitymacji, sporządzania duplikatów, odpisów świadectw promocyjnych i ukończenia szkoły, pomagania przy organizacji egzaminów oraz różnych uroczystości szkolnych.

Uczniowie wykonali projekt ubioru odpowiedniego dla Pani Sekretarki.

I miejsce zajęła:

Agata Andrzejewska z klasy IV a

II miejsce zajęli ex aequo :

Dawid Jańczak z klasy III b

Michalina Wojtasz z klasy III c

III miejsce zajęła:

Helena Kozłowska z klasy III a

Wszyscy zostali nagrodzeni.

Uczniowie również rozwiązali krzyżówkę związaną z Dniem Sekretarki. Najwięcej punktów otrzymały następujące uczennice:

Michalina Konieczna z klasy II b

Kamila Lisiecka z klasy II b

Helena Mętkowska z klasy III a

Uczennice zostały nagrodzone upominkami. Gratulujemy !

W dniu 23 stycznia 2020 r. zostały ogłoszone wyniki projektu ubioru pt: „Elegancka Pani” wykonanego ze skrawków materiałów.

Prace uczniów zostały nagrodzone :

Olgi Bratko z klasy II b

Mai Cwojdzińskiej z klasy II b