Grudzień w świetlicy 204

Grudzień to miesiąc, w którym dzieci oczekują na przyjście Św. Mikołaja, oraz przygotowują się do Świąt Bożego Narodzenia. 6 grudnia wszystkie dzieci zostały obdarowane słodkimi upominkami, bo Św. Mikołaj słodkościami obdarowywał dzieci. 8 grudnia dzieci z naszej świetlicy brały udział w warsztatach świątecznych. Z udziałem mamy ucznia kl.l c i wychowawczyń świetlicy dzieci wykonywały ozdoby świąteczne. Z przygotowanych różnych materiałów i wzorów powstały piękne renifery, gwiazdory, anioły skrzaty i trójwymiarowe bomki na choinkę. Dzieci wykonywały również świąteczne kartki bogato zdobione kolorowym brokatem i ozdobami. Wypisywały życzenia. Zaangażowanie dzieci w pracach było ogromne i powstały piękne cudeńka, które mogły zabrać do domu na świąteczne dekoracje. W ostatnim dniu przed świętami przy wystawionych smakołykach świątecznych , wspólnym śpiewaniu kolęd, składaniu życzeń i zabawach w dobrym nastroju dzieci udały się do swoich domów.

Udostępnij