Hawajski Piknik w świetlicy 204

13 czerwca- w ten dzień w świetlicy 204 zorganizowałyśmy dzieciom „Hawajski Piknik”. Wcześniej przygotowałyśmy dekorację w stylu słonecznych Hawajów: kolorowe kwiaty, ananasy i kwiatowe naszyjniki. Stoły udekorowane zostały kolorowymi obrusami i serwetkami, oczywiście w stylu hawajskim. Arbuz, ananas, winogrona, pomarańcze, jabłka, truskawki i borówki dzieci wykorzystały do zrobienia dla siebie smakowitych, kolorowych szaszłyków. My przygotowałyśmy dzieciom ze świeżych owoców smaczne i zdrowe lemoniady. Były też słodkie przekąski, ale owocowe przysmaki cieszyły się największym powodzeniem . Każde z dzieci dostało kolorowy słoiczek ze słomką do zimnych napojów na letni czas. „Hawajski Piknik” był dla dzieci ogromną frajdą nie tylko smakową, ale mogły przyswoić sobie wiadomości i ciekawostki o tym ciekawym miejscu. Dzieci tego dnia były radosne i zadowolone z przygotowanej dla nich niespodzianki.

Udostępnij