Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Piłce Ręcznej

W dniu 13 listopada braliśmy udział w Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w Piłce Ręcznej.

Po łatwo wygranym pierwszym meczu ze Szkołą Podstawową nr 65 (22:8) ulegliśmy Szkole Podstawowej nr 58 (11:14). O awansie do kolejnego etapu decydował mecz z liderem grupy i jednocześnie gospodarzem turnieju, Szkołą Podstawową nr 62. Grając bardzo dobrze w obronie i kontratakując, szybko rozpoczęliśmy wynikiem 4:0 i zwycięstwa nie oddaliśmy do końca spotkania ostatecznie wygrywając 21:10. Awansowaliśmy do następnej rundy Mistrzostw Miasta Poznania.

 

Szkołę reprezentowali: Michał Kaźmierski, Artur Becker, Faniu Konfour Ngebe, Mikołaj Wawrzyniak, Piotr Ziemniak, Damian Kubiak, Bartek Krysman, Nikodem Karsznia, Dawid Nalewalski, Jan Przybylski, Tomek Baranowski.

 

trener Bartosz Witkowski

Udostępnij