II Szkolny Turniej Tenisa Stołowego

30 września 2020 roku odbył się II Szkolny Turniej Tenisa Stołowego. Do zawodów zgłosiło się 24 zawodników, 9 dziewcząt i 15 chłopców. Dziewczynki rozpoczęły swoje zmagania o godz. 9:00 natomiast chłopcy o godz. 11:30. Uczestnicy wylosowali grupy, w których toczyli pierwsze mecze. Aby dostać się do grupy finałowej zawodnicy musieli zająć pierwsze lub drugie miejsce w swojej grupie. O wynikach rundy finałowej zdecydowały małe punkty. Zawodnicy zostali nagrodzeni medalami oraz dyplomami, które wręczyła Pani Dyrektor Krystyna Hakowska.

W kategorii dziewcząt zwyciężyły:

1 msc – Wiktoria Pawlicka kl. 7B

2 msc – Lena Latuszek kl. 7A

3 msc – Laura Kabulak kl. 7A

 

W kategorii chłopców zwyciężyli:

1 msc – Mateusz Ratajski kl. 6A

2 msc – Kacper Nowak kl. 7A

3 msc – Alex Karsznia kl. 6B

 

Serdecznie gratulujemy zwycięzcom oraz wszystkim zawodnikom !!!

Joanna Koska

Udostępnij