„Jedziemy na Finały Mistrzostw Miasta Poznania w Piłce Ręcznej”

3 marca w Szkole Podstawowej nr 54 rozegrane zostały półfinały Igrzysk Młodzieży Szkolnej w Piłce Ręcznej. Udział brały cztery szkoły: SP54, SP88, SP34 i ZSP nr 6. Do finałów mogły dostać się tylko dwie reprezentacje. W związku z nieobecnością kilku zawodników, skład naszej reprezentacji był eksperymentalny.

Rozegraliśmy trzy bardzo trudne i wyczerpujące spotkania pokonując SP88, SP54 i remisując w ostatniej sekundzie meczu z SP34. Zdobywamy 5 punktów i jesteśmy finalistami Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Piłce Ręcznej!!!!!

Duże brawa i szacunek za sportową walkę oraz grę do samego końca dla wszystkich naszych zawodników. Szczególne uznanie dla bramkarza Mikołaja Waraczyńskiego który „zaczarował” bramkę oraz o dwa lata młodszych Janka Antczaka i Eryka Staluszki którzy pokazali że nie wiek ma znaczenie a umiejętności.

Szkołę reprezentowali: Mikołaj Waraczyński, Artur Becker, Dawid Nalewalski, Jan Przybylski, Daniel Doleżych, Bartek Krysman, Piotr Ziemniak, Eryk Staluszka i Jan Antczak.

Trener: Bartosz Witkowski

Udostępnij