Kiermasz charytatywny dla Michałka

Za nami akcja charytatywna, która pierwotnie miała na celu zbiórkę pieniędzy na ciężko chorego Michasia. Podczas wydarzenia wystąpili dobrze nam znani nauczyciele oraz uczniowie SP 15. Jeszcze przed pięknym i wzruszającym koncertem głos zabrali rodzice Michałka, którzy zakomunikowali chęć niesienia pomocy innym, poprzez powołanie do życia nowej fundacji. Następnie uczestnicy mogli wziąć udział w licytacji bardzo ciekawych nagród takich jak: voucher na weekendową jazdę autem marki Hyundai Tucson, naszyjniki firmy YES, spotkanie przy kawie z Mezo i Katarzyną Wilk.
Później do rywalizacji przystąpili rodzice wraz z nauczycielami, którzy mierzyli swoje siły grając w piłkę nożną. Równolegle trwały zajęcia z jogi. Wielu skorzystało z możliwości przejażdżki autami marki Hyundai i30N oraz elektrycznym Hyundai Kona. Dla dzieci Asz.Teatr przygotował spektakl pod tytułem: Szewczyk Dratewka, a tuż po nim najmłodsi mogli obejrzeć pokaz karate. Swoją akcję prowadziły stoiska przygotowane przez Drużynę Szpiku oraz punkty profilaktyki zdrowia i pisania listów dla małych pacjentów.

Serdeczne podziękowania należą się wszystkim darczyńcom, którzy wzięli udział w Naszym wydarzeniu. Całość zebranych środków, zostanie przekazana na fundację założoną przez rodziców Michałka.

Udostępnij