Konkurs plastyczno-matematyczny „Bimbą po Poznaniu”

W związku z udziałem uczniów klas III w Konkursie Wiedzy o Poznaniu, w lutym zorganizowany został nietypowy konkurs plastyczno-matematyczny dla wszystkich uczniów klas początkowych pt: „Bimbą po Poznaniu” .

Zadaniem dzieci było wykonanie tematycznej pracy plastycznej dowolnego zabytku, obiektu lub innego charakterystycznego miejsca znajdującego się na terenie miasta Poznania z widocznym poznańskim tramwajem, z jednoczesnym wykorzystaniem symboli matematycznych jako środka wyrazu.

Spośród otrzymanych prac wyłoniono ich zwycięskich autorów. Są nimi: Szymon Statucki z kl.1C, Anastazja Rosik z kl.1A i Wojciech Hejniak z kl.1C.

Ponadto wyróżnienie otrzymała praca Heleny Gałki z kl. IIIC.

Wszystkie prace wywieszone zostały na gazetce szkolnej.

Udostępnij