Konkurs plastyczny „Jesienny liść”

16 listopada 2017 r w Szkole Podstawowej nr 20 w Poznaniu, odbył się X Międzyszkolny konkurs plastyczno-przyrodniczy „Jesienna kompozycja”. Tematem przewodnim tegorocznego konkursu była praca pt. „Jesienny liść”. Celem konkursu było rozwijanie zdolności plastycznych uczniów oraz kształtowanie umiejętności dostrzegania piękna przyrody i przenoszenia go do codziennego życia. Konkurs adresowany był do utalentowanych plastycznie dzieci klas 5-7 szkół podstawowych miasta Poznania.Przedmiotem konkursu było namalowanie jesiennego pejzażu na suszonym liściu. Naszą szkołę reprezentowały dwie uczennice Milena Januchta z kl 5 c oraz Julia Laufer z kl 7b. W spotkaniu wzięło udział sześć szkół, po dwóch reprezentantów wyłonionych we wcześniejszych szkolnych eliminacjach. Po obradach, jury postanowiło przyznać I miejsce Julii Laufer, której pracę można podziwiać w galerii zdjęć. Dziewczynom życzymy kolejnych sukcesów w konkursach plastycznych.

Udostępnij