Logo Szkolnego Klubu Wolontariatu

W naszej szkole od trzech lat działa Szkolny Klub Wolontariatu, którego opiekunami są Pani Sylwia Małecka i Hanna Troszczynska. Podczas akcji , w których bierze udział wielu uczniów naszej szkole chcielibyśmy się wyróżnić , zaznaczyć naszą obecność , stąd pomysł na koszulki , na których widziałoby logo naszego Klubu. Konkurs został ogłoszony w lutym tego roku . Spośród 15 prac musieliśmy wybrać jedną. Wybór był bardzo trudny , ale po długich dyskusjach , nawet sporach z wielką radością pragniemy ogłosić zwycięzcę…..w nowym roku szkolnym Szkolnym Klub Wolonariatu działający w SP15 będzie reprezentować logo zaprojektowane przez Antonie Bielaczyk z kłady 8d – GRATULUJEMY i dziękujemy za piękna pracę. Pragniemy wyróżnić Kingę Stepniewska z kłady 3b za logo nawiązujące do naszych akcji charytatywnych. Już dzisiaj zapraszamy Kingę do naszego Klubu , aby od września jako uczennica kłady czwartej działała wraz z bali. GRATULUJEMY Kinga !
Dziękujemy wszystkim za udział w naszym konkursie i zapraszamy do Szkolnego Klubu Wolontariatu od września- przyłącz się do nas bo warto pomagać! Sylwia Małecka i Hanna Troszczyńska

Udostępnij