Luty w świetlicy 204

W lutym tradycyjnie wybieraliśmy świetlicowego świetlika. W dzień Świętego Walentego dzieci przekazywały sobie serduszka z życzeniami. Dzieci poznawały gwarę poznańską, czytaliśmy wiersze J. Tuwima napisane właśnie gwarą. Wykonaliśmy wspólnie gazetkę o Poznaniu i poznawaliśmy zabytki i ciekawe miejsca naszego rodzinnego miasta. Rozstrzygnięty został międzyszkolny konkurs Zimowe bałwany i bałwanki. Dzieci ze świetlicy 204 zajęły I miejsce i dwa wyróżnienia.
24.02.2023 obchodziliśmy w świetlicy Dzień Pokemona, który obchodzony jest rokrocznie 27.02.2023.
Dzieci wykonały prace plastyczne z ich ulubionymi postaciami, koleżanka Aleksandra opowiedziała o swojej pasji, jaką jest rysowanie pokemonów oraz wymyślanie nowych postaci. Dzień został zakończony seansem filmowym, oglądaliśmy film Pokemon: Detektyw Pikachu.

Udostępnij