Mali szczypiorniści z medalem

Zakończyły się zmagania młodych piłkarzy ręcznych. W tym roku braliśmy udział w MKS Handball Lidze klas II i III.

W ciągu całego sezonu 2016/2017 chłopcy uczestniczący w treningach piłki ręcznej rozegrali 28 meczy zdobywając 45 punktów. Pozwoliło to na wywalczenie srebrnego medalu. Cieszy również fakt że królem strzelców został zawodnik naszej szkoły Antoni Roth. Chłopcy grali w składzie: Antoni Roth, Maksymilian Kaszkowiak, Filip Urbaniak, Mateusz Suliński, Szymon Kasperczak, Ignacy Bielecki, Jan Antczak, Mateusz Jurkiewicz, Eryk Staluszka, Damian Majorek, Mateusz Pejka. Bardzo duże podziękowania dla chłopców za wolę walki i grę do samego końca. Podziękowania należą się również rodzicom, babciom i dziadkom którzy wiernie kibicowali podczas każdego turnieju.

Ze sportowym pozdrowieniem

nauczyciel wychowania fizycznego

mgr Bartosz Witkowski

Udostępnij

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *