Mikołajki w klasach pierwszych

Dziś rano uczniowie klas pierwszych znaleźli w swoich salach listy – zaproszenia od św. Mikołaja na zabawy ruchowe. Dzieci bardzo się ucieszyły i niecierpliwie czekały na 3 lekcję kiedy mogły zejść do sali gimnastycznej.

Uczniowie rywalizowali w swoich klasach. Musieli udekorować choinki bombkami, pokonać slalom kulając „śnieżne kule”, sprawdzić czy Mikołaj zmieści się w kominie…

Niespodziewanie na salę gimnastyczną zajrzał zwabiony krzykami św. Mikołaj. Dzieci przywitały go oklaskami. Ten niecodzienny, ale wyczekiwany gość zostawił wszystkim słodkie upominki, a każda klasa dostała dyplom za udział w Mikołajkach na sportowo.

Pożegnaliśmy się jak Eskimosi pocierając się czerwonymi noskami i wszyscy wyglądaliśmy jak Rudolf – czerwononosy renifer.

Dzieci zadowolone i uśmiechnięte pozowały do pamiątkowych zdjęć.

Udostępnij