Mikołajkowy tydzień w ZSP6

Miniony tydzień był dla nas bardzo aktywny! Zapraszamy do krótkiej relacji z tego tygodnia:

W dniach 5-9 grudnia odbyły się Mikołajkowe wyścigi rzędów dla klas I-III. Uczniowie podejmowali rywalizację w kilku konkurencjach. Każda klasa otrzymała pamiątkowy dyplom oraz słodki upominek dla każdego uczestnika. Podczas mikołajkowych wyścigów oprócz współzawodnictwa, nie zabrakło również dobrej zabawy oraz uśmiechów na twarzach uczniów.

Jagoda Grela, Sebastian Raczkowski, Karolina Weryńska

6 grudnia do Naszej szkoły zawitał Mikołaj, który spotkał się ze wszystkimi klasami rozdając słodkie upominki. Wiemy, że nawet mały gest przynosi wiele radości, w tym cudownym świątecznym czasie.

8 grudnia Nasi uczniowie uczestniczyli w Mikołajkowej Zumbie. Pani Karolina Weryńska przygotowała krótki układ do świątecznej piosenki. Uczennice poznały podstawowe kroki fitness i nauczyły się całego układu, co przyniosło im wiele radości i uśmiechu.

8 grudnia w trakcie dodatkowych zajęć SKS odbył się wewnętrzny turniej Tenisa Ziemnego i Badmintona. Uczniowie grali systemem każdy z każdym i wszystkie mecze były bardzo zacięte. Po zakończonym turnieju podsumowaliśmy klasyfikację i zarówno zwycięscy jak wszyscy uczestnicy otrzymali słodki upominek.

Joanna Banaszewska

8 grudnia odbywał się Mikołajkowy Turniej Piłki nożnej, w którym trzy zespoły grały w systemie każdy z każdym. Przy głośnym dopingu zawodniczki i zawodnicy dzielnie rywalizowali na boisku.
W tym dniu wynik nie był najważniejszy (nie prowadziliśmy klasyfikacji), każdy jest wygranym. Na zakończenie uczniowie z klas IIIa, IIIb i IIIc otrzymały torbę pełną słodyczy, piłkę do gry w piłkę nożną oraz dyplomy za udział w turnieju.

Przemysław Otuszewski

9 grudnia był dniem integracji z uczniami i rodzicami. Tego dnia odbywał się w Naszej szkole kiermasz świąteczny oraz Mikołajkowy Turniej Siatkówki Rodzice vs Nauczyciele. Po zakończonych rozgrywkach drużyny otrzymały pamiątkowe puchary i dyplomy.

Mikołajki w ZSP6

Udostępnij