Ogłoszenie wyników świetlicowego konkursu plastycznego „Mój miś”

W dniu 28.11.2017r. w świetlicy klas III-VII nie brakowało emocji.
Panujący nastrój oczekiwania związany był z ogłoszeniem wyników świetlicowego konkursu plastycznego „Mój miś” zorganizowanego z okazji Światowego Dnia Pluszowego Misia, który obchodzony jest 25 listopada. Werdyktu jury składającego się z wychowawców świetlicy byli ciekawi nie tylko uczestnicy konkursu, lecz także pozostali uczniowie.Zadaniem uczestników konkursu było wykonanie misia dowolną techniką
i w dowolnym formacie w domu i dostarczenie go do świetlicy w wyznaczonym terminie. Oceniana była kreatywność, oryginalność, estetyka oraz wkład pracy, dlatego wybór najpiękniejszego misia nie był łatwym zadaniem, bowiem wszystkie prace spełniały stawiane kryteria. Jednakże, po burzliwych naradach, jury wyłoniło zwycięzców.

I miejsce zajęli ex aequo:

– Wojciech Bereszyński z klasy III b

– Oliwia Kubiak z klasy III c

II miejsce zajęły ex aequo:

– Marta Jaźwiecka z klasy III e

– Saskia Przedborska z klasy III e

III miejsce zajęła :

Kamila Myszka z klasy IV b

Gratulujemy !!!

Na twarzach zwycięzców malowała się radość z otrzymanych nagród
i dyplomów oraz poczucie satysfakcji z wygranej.

Wysiłek wszystkich dzieci biorących udział w konkursie został wynagrodzony. Każdy uczestnik otrzymał bowiem pamiątkowy dyplom i słodki upominek.

Dziękujemy wszystkim uczestnikom i zachęcamy do udziału w kolejnych świetlicowych konkursach. Atrakcyjne nagrody czekają.

Udostępnij