Opowieść o jeździectwie uczennic Aleksandry Neugebauer i Jagody Kawy w świetlicy 108

Uczennica Aleksandra Neugebauer z klasy III b opowiedziała w świetlicy 108 o swojej pasji jaką jest jeździectwo. Ola wraz z koleżanką Jagodą Kawą (z klasy III b) pokazały jak należy bezpiecznie wiązać uwiąż konia przy czyszczeniu i siodłaniu.

Aleksandra zaprezentowała również akcesoria m.in. do czyszczenia konia, ubiór jeźdźca, film z jazdy konnej oraz swoje zdjęcia. Podczas tej prelekcji dzieci dużo dowiedziały się na temat jeździectwa. Aleksandra Neugebauer i Jagoda Kawa otrzymały upominki.

Dzieci w świetlicy wykonały rysunki koni.

I miejsce otrzymała Amelia Konieczna z klasy V c

II miejsce ex aequo otrzymały Anna Piosik z klasy III a i Liliana Tucholska z klasy III c

III miejsce ex aequo otrzymały Helena Kozłowska z klasy III a, Patrycja Burzak z klasy III c i Błażej Potrzebowski z klasy III c

Nagrodzeni otrzymali słodkości.