Pasowanie na ucznia klasy pierwszej

W dniu 11 października 2019 roku w naszej szkole odbyło się Uroczyste Pasowanie dzieci z klas pierwszych na pełnoprawnych uczniów.

Akt ślubowania poprzedziły zadania i próby, z którymi dzieci musiały się zmierzyć przed zebranymi gośćmi: p. Dyrektor, rodzicami, wychowawcami i przedstawicielami Samorządu Uczniowskiego. Każda klasa zaprezentowała umiejętności wokalne i recytatorskie, wykazała się wiedzą i sprawnością. Po pomyślnie wykonanych zadaniach i odśpiewaniu Hymnu Polski Pierwszaki złożyły uroczyste Ślubowanie na sztandar szkoły i tym samym oficjalnie dołączyły do grona społeczności uczniowskiej. Następnie Pani Dyrektor Krystyna Hakowska symbolicznym ołówkiem dokonała aktu pasowania na ucznia. Pierwszoklasiści otrzymali wiele ciepłych słów i życzeń. Zostali obdarowani specjalnie przygotowanymi na tę okazję dyplomami, upominkami od Rady Rodziców, od swoich Koleżanek i Kolegów ze szkoły. Otrzymali również słodki upominek w rogach obfitości.

Pierwszoklasistom życzymy zapału do nauki, wielu radosnych chwil spędzonych w szkole oraz wspaniałych koleżanek i kolegów.

Udostępnij