Pasowanie na ucznia

10 października 2016 r. był dniem wyjątkowym w naszej szkole, bowiem odbyła się uroczystość pasowania na uczniaDo grona społeczności szkolnej dołączyło 42 uczniów klasy I a i I b. Dużym przeżyciem była część artystyczna. Dzieci pięknie recytowały wierszyki i śpiewały piosenki, których treść wyrażała odczucia najmłodszych związane ze szkołą. Zanim Pani Dyrektor dokonała aktu pasowania, pierwszoklasiści musieli przejść test składający się z próby zręczności, próby manualnej, próby mądrości, próby uśmiechu. Dzieci złożyły uroczyste ślubowanie przed sztandarem, a Pani Dyrektor Ewa Ostrowska ogromnym ołówkiem pasowała ich na uczniów klasy pierwszej. Każdy otrzymał pamiątkowy dyplom oraz upominki. Nie zabrakło również pamiątkowych zdjęć.

Udostępnij

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *