Pierwszy miesiąc za nami

Minął pierwszy miesiąc naszej wspólnej przygody. Dzieci z grupy IV doskonale radziły sobie w tym dla nich najtrudniejszym okresie. Wrzesień był dla nas naprawdę pracowity, obfitował w wiele wydarzeń. Dzieci poznały nowe panie oraz kolegów i koleżanki. Cały ten czas towarzyszyła nam świetna zabawa, taniec i śpiew. Poznaliśmy zabawy z chustą animacyjną, chętnie też bawiliśmy się ze squlą. Mieliśmy rytmikę i gimnastykę. Wiele radości naszej grupie sprawiły zabawy na przedszkolnym placu zabaw. Dzieci chętnie brały udział w proponowanych zajęciach i były bardzo aktywne. Mogą być Państwo dumni ze swoich Pociech!

Co słychać u 4 – latków z grupy III? Z większą odwagą niż rok wcześniej maszerowaliśmy do przedszkola, z radością powitaliśmy kolegów i koleżanki, których nie widzieliśmy przez wakacje. Pomagamy codziennie nowym koleżankom w grupie jak na prawdziwego przedszkolaka przystało. Bawimy się, śpiewamy, liczymy, rysujemy, wycinamy i coraz trudniejsze zadania mamy, razem damy im radę!

Udostępnij

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *