„Poczta walentynkowa”

Dnia 14 lutego w Przedszkolu obchodziliśmy Walentynki. Wcześniej ogłoszono we wszystkich grupach, ze działa „Poczta walentynkowa” i każdy kto chciałby okazać sympatię drugiej osobie może przygotować walentynkę. Dzieci w tych dniach miały zajęcia dotyczące wyrażania emocji, przyjaźni, miłości, formach okazywania i wyrażania swoich uczuć względem innych osób. Dzieci nauczyły się, że warto sprawiać innym przyjemność i ofiarowywać własnoręcznie przygotowane walentynki. Wszystkie grupy zaangażowały się w tą wspólną zabawę. W Walentynki spotkaliśmy się w holu, gdzie było oficjalne otwarcie „Poczty walentynkowej”. Było bardzo dużo pięknych życzeń do koleżanek, kolegów, rodziców i pań, a wszystko to sprawiło nam wiele uśmiechu.