Podsumowanie pracy w styczniu – świetlica 204

Dużo się działo! W styczniu pracowaliśmy wokół podejmowania postanowień noworocznych i dzieliliśmy się wrażeniami po świętach gwiazdkowych i powitaniem Nowego Roku 2023. Na Dzień Babci i Dziadka wykonaliśmy z różnych materiałów piękne laurki . Portrety babć i dziadków wykonane przez dzieci były ciekawe i pomysłowe. Z pewnością spodobały się obdarowanym, ukochanym dziadkom. Przygotowałyśmy razem z dziećmi dekorację na karnawałowy balik , który odbył się 24 stycznia. Dzieci bawiły się przy muzyce , brały udział w konkursach z nagrodami. Przygotowany poczęstunek i napoje bardzo dzieciom smakowały. Tegoroczny Balik przypadł dzieciom do gustu , o czym świadczyła ich żywiołowość podczas zabaw i radosny uśmiech. Wybraliśmy kolejnego ” Świetlika” , którym został uczeń z klasy l a. W ostatnim dniu przed feriami rozmawialiśmy o bezpieczeństwie zabaw podczas zimowego wypoczynku. Dzieci z naszej świetlicy wzięły udział w międzyszkolnym konkursie świetlicowym ” Zimowe bałwany i bałwanki „, prace 26 stycznia zostały dostarczone do Szkoły Podstawowej nr 66 w Poznaniu.

Udostępnij