Rozpoczęcie Nowego Roku Szkolnego 2020/2021

Szanowni Państwo, Drodzy Uczniowie

Od 1 września uczniowie wracają do szkoły. Sytuacja spowodowania pandemią to ogromne wyzwanie dla Nas wszystkich.
Przygotowaliśmy szereg procedur, które mają zapewnić bezpieczeństwo Państwa dzieciom. Staraliśmy się, aby spowodowały one jak najmniejszy dyskomfort zarówno dla Państwa jak i uczniów.
Wyposażeni jesteśmy w płyny do dezynfekcji oraz w razie potrzeby w środki ochrony osobistej.
Dążymy do tego, aby każda klasa uczyła się w swojej, wyznaczonej sali. Przemieszczać będą się nauczyciele, a nie dzieci. Sale będą systematycznie dezynfekowane i wietrzone.
W szkole nadal będzie funkcjonować świetlica, biblioteka, stołówka z zachowaniem pełnego reżimu sanitarnego.
Apelujemy o odpowiedzialność i ostrożność. W przypadku kontaktu z osobą zakażoną lub widocznych oznak choroby dróg oddechowych prosimy o pozostawienie dziecka w domu.
To będzie nietypowy rok szkolny, ale jesteśmy przekonani, że ścisła współpraca rodziców, dyrekcji, nauczycieli i uczniów pozwoli na jego bezpieczną organizację.
Wszystkie informacje o nowych procedurach, funkcjonowania szkoły będę systematycznie zamieszczone na naszej stronie internetowej oraz w dzienniku elektronicznym.
Dołożymy wszelkich starań, aby mimo wprowadzania obostrzeń sanitarnych dzieci czuły się dobrze i bezpiecznie, a szkoła nadal była dla nich miejscem nauki, zabawy, nawiązywania nowych przyjaźni i realizowania pasji.

Krystyna Hakowska

Dyrektor ZSP nr 6