Rozstrzygnięcie konkursu „Ekologiczna Choinka”

Na początku stycznia nastąpiło rozstrzygniecie konkursu „Ekologiczna Choinka”. W konkursie uczestniczyły dzieci z naszego Przedszkola. Był on zorganizowany w ramach tematu rocznego „Zielona Edukacja”. Głównym celem było kształtowanie postaw proekologicznych wśród przedszkolaków i ich rodzin, promowanie selektywnej zbiórki odpadów opakowaniowych oraz ponowne przetwarzanie odpadów na praktyczne przedmioty domowego użytku. Mali wykonawcy musieli się wykazać pomysłowością, zdolnościami plastycznymi, a także wykonać prace z materiałów, które można wykorzystać ponownie.

Decyzją komisji każda praca była wykonana zgodnie z podanymi kryteriami. Wszyscy uczestnicy zasłużyli na wyróżnienie oraz nagrody. Dziękujemy za udział i zachęcamy do udziału w kolejnych wydarzeniach.

Udostępnij