Rozstrzygnięcie konkursu „Zabawy sztuką”

Szanowni Państwo, w ramach realizacji Ogólnopolskiego Projektu Edukacyjnego w Przedszkolu nr 191 przeprowadzono konkurs pt. „Zabawy sztuką”. Celem projektu i konkursu było wprowadzaniem w świat sztuki, zapoznanie z wybranymi dziełami i ich twórcami. Podziwiając nadesłane prace, wierzymy, że te cele zostały zrealizowane. Natomiast przygotowania do odtworzenia działa artystycznego okazały się świetną zabawą dla całej rodziny. Zdjęcia konkursowe są niezwykle ciekawe, a niektóre śmiemy stwierdzić, że lepsze od oryginałów. Decyzją komisji było wyróżnienie każdego uczestnika. Laureaci otrzymali dyplomy oraz nagrody. Miło nam pogratulować przede wszystkim małym odtwórcą dzieł sztuki, ale także rodzicom, którzy zaangażowali się i pomogli w przygotowaniach.

Udostępnij