Spotkanie Dyskusyjnego Filmowego Koła Filmowego

15 listopada 2021r. odbyło się kolejne spotkanie Dyskusyjnego Filmowego Koła Filmowego. Poniżej krótka recenzja.
Indyjsko-amerykański film pt. ,,Skater Girl w reżyserii Manjari Makijany, opowiada o nastolatce z indyjskiej wsi, która odkrywa w sobie zamiłowanie do jazdy na deskorolce. Dziewczyna mary, aby wystąpić w zawodach, ale żeby tak się stało, musi pokonać wiele przeszkód.
Według mnie film jest warty obejrzenia, ponieważ uczy, że trzeba dążyć do realizacji marzeń i trzymać się wyznaczonych celów. Dodatkowo może zachęcić dzieci do uprawiania sportu. Film Manjari Makijany to pozytywna opowieść o pokonywaniu lęku i o tym, że każdy powinien mieć szansę, by po prostu móc być sobą.
Jan Łepski VIa

opiekun Dyskusyjnego Koła Filmowego – Beata Kulesza

Udostępnij