Styczeń w świetlicy 204

Miesiąc styczeń minął nam w atmosferze nowych postanowień i planów w związku z rozpoczętym 2024 rokiem. Pamiętaliśmy o babciach i dziadkach. Na ich święto wykonaliśmy okolicznościową gazetkę, portrety oraz laurki z pięknymi życzeniami. Dużą pomysłowością i kreatywnością wykazały się dzieci podczas wykonywania masek karnawałowych. 29 stycznia w naszej świetlicy odbył się  „Bal Karnawałowy”. Dzieci przebrane były za ciekawe postaci z filmów. Tańcom przy ulubionych utworach nie było końca. Dzieci brały udział w konkursach i mogły zaspokoić swoje apetyty różnymi przygotowanymi smakołykami. Było tanecznie i bardzo wesoło. W takim miłym nastroju i w tanecznym rytmie minął pierwszy miesiąc nowego, kalendarzowego roku.