Świetlicowy konkurs kolęd i pastorałek

Dnia 12.01.2017 r. w świetlicy klas II i III odbył się konkurs kolęd i pastorałek.

Chętnych dzieci do zaprezentowania swoich wokalnych występów nie brakowało. Nasi artyści byli nieco stremowani, jak to bywa przed występami na żywo z udziałem publiczności, jednak przyjazna atmosfera dodała im odwagi. Z wielkim zaangażowaniem i zapałem wykonali najpopularniejsze kolędy, takie jak: „Przybieżeli do Betlejem pasterze”, „Lulajże Jezuniu”, „Bóg się rodzi”, „Dzisiaj w Betlejem” czy „Pójdźmy wszyscy do stajenki”. W świetlicy zapanował prawdziwie magiczny, świąteczny nastrój. Jury złożone z wychowawców świetlicy i przedstawicieli uczniów klas II i III po burzliwych dyskusjach wyłoniło laureatów konkursu. Zwycięzcy otrzymali małe upominki i pamiątkowe dyplomy. Na zakończenie cała grupa zaśpiewała wspólnie kolędę „Cicha noc”.

Udostępnij

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *