Świetlicowy konkurs plastyczny „Wielkanocna pisanka”

Dnia 10.04.2017r. ogłoszone zostały wyniki świetlicowego konkursu plastycznego „Wielkanocna pisanka”.

Zadaniem uczniów biorących udział w konkursie było wykonanie w domu wielkanocnej pisanki (dowolną techniką) i przyniesienie jej w wyznaczonym terminie do świetlicy. Prace konkursowe wykonane zostały niezwykle starannie. Niektóre wręcz zachwycały pomysłowością wykonania. Wybór najpiękniejszej pisanki okazał się zatem zadaniem niezwykle trudnym, a wręcz niemożliwym. Decyzją jury nagrodzono wszystkie dzieci biorące udział w konkursie. Uczestnicy przyjęli ten werdykt z nieukrywaną radością i z dumą pozowali do pamiątkowych zdjęć. Nagrody stanowiły upominki w postaci słodyczy. Wielkanocne pisanki pięknie ozdobiły naszą świetlicę, tworząc imponującą wystawę.

Udostępnij

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *