Tydzień Życzliwości w świetlicy 204

Uczniowie i wychowawczynie ze świetlicy 204 włączyli się w obchody Tygodnia Życzliwości. Chcieliśmy podkreślić, jak ważne dla każdego człowieka są: potrzeba szacunku, uśmiechu, serdeczności i niesienie bezinteresownej pomocy.

Omówiliśmy, jak można być życzliwym na co dzień. Dużym powodzeniem cieszyła się ogromna ramka do zdjęć ,wykonana przez uczniów w postaci wesołych emotikonek – żółtych buziek, które powstawały według pomysłów dzieci. Zaliczyliśmy sesję zdjęciową w ramce – oczywiście z uśmiechami na twarzy!

Na kolejnych zajęciach w świetlicy układaliśmy z rozsypanek wyrazowych aforyzmy i cytaty dotyczące życzliwości, które potem naklejaliśmy na kolorowe kartki. Poszło nam całkiem sprawnie! Obdarowując życzliwością innych nam również robi się przyjemniej!

Udostępnij