„Wakacje, wakacje i lato pachnące”

„Wakacje, wakacje i lato pachnące” – słowa tej piosenki nuciły starsze przedszkolaki już od czerwca. Wakacyjne dni w naszym przedszkolu, pomimo obowiązujących obostrzeń, upłynęły nam w wesołej i prawdziwie letniej atmosferze. Nie zabrakło zabaw ruchowych na szkolnym boisku, malowania kredą barwnych obrazków czy wesołych pląsów w chmurze baniek mydlanych. Ta ostatnia zabawa szczególnie spodobała się młodszym przedszkolakom. Każdego dnia na dzieci czekały zabawy ruchowe, muzyczne, plastyczne tematyką nawiązujące do morza i jego mieszkańców. Starsze przedszkolaki poznały natomiast życie mrówek, stworzyły pracę plastyczną – mrowisko oraz zostały zaproszone na tajemniczą wyspę „Gigli Igli”. Świetnie poradziły sobie z zadaniami utrwalającymi poznane litery i cyfry.

Wszystkim dzieciom życzymy bezpiecznych i słonecznych wakacji, udanego wypoczynku i niezapomnianych wrażeń.

Do zobaczenia!

Udostępnij