WALENTYNKOWY ESCAPE ROOM

Uczniowie klasy 8a oraz 6b spędzili na godzinie wychowawczej Walentynki biorąc udział w zajęciach opartych na pomyśle escape roomu. Dzieci musiały odkodować wiele informacji im. in. za pomocą kodu Morse’a odczytywali zadanie o św. Walentym, za pomocą kodów QR odczytywali interaktywne zadanie z lukami oraz szukali zadań ukrytych w balonach. Każda poprawna odpowiedź na pytanie/zagadkę zbliżała ich do celu, którym było napisanie kodu i dostanie się do finalnej skrzyni z niespodzianką.

Uczniowie uruchomili swoją kreatywność, współpracowali, dzieląc się wiedzą, którą następnie wykorzystywali, by udzielić poprawnych odpowiedzi i wykonać zadania. Na koniec zajęć dzieciom towarzyszyła radość i satysfakcja z rozwiązania skomplikowanej zagadki.

 

To była świetna i pełna emocji zabawa:)

 

Edyta Preuss

Magdalena Szulerowicz

Udostępnij