Warsztaty Świąteczne – 12.04.2016r.

Ważną czynnością polskiej tradycji jest malowanie i ozdabianie jaj, zwanych pisankami.

Kultywując tę piękną starą tradycję grupa 2 zorganizowała Warsztaty Wielkanocne. Odbyły się one 12 kwietnia w sali grupy. Każdy z uczestników otrzymał komplet materiałów niezbędnych do wykonania wielkanocnych ozdób. Program warsztatów obejmował artystyczne zdobienie i malowanie jajek styropianowych i tworzenie z nich świątecznych kurczaków oraz malowanie styropianowych kurek. Przedszkolaki stworzyły własnoręcznie piękne ozdoby, które prezentujemy na zdjęciach. Uczestnictwo w warsztatach dało możliwość współpracy i współdziałania dzieci oraz stworzyło warunki do rozwijania twórczości i wyobraźni dzieci. Możliwość wspólnej pracy poprzez twórczość artystyczną sprawiły dużo radości wszystkim dzieciom.

Udostępnij

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *