WIELOKULTUROWOŚĆ-POMOC-TOLERANCJA dzień drugi

Wtorek to drugi dzień projektu WIELOKULTUROWOŚĆ-POMOC-TOLERANCJA, dzięki któremu w naszej szkole zrobiło się znacznie milej.

Klasy IV-VIII zdobywały punkty za pomysłowość i zaangażowanie w kategorii „Bądź uprzejmy!”. Chłopcy przepuszczali dziewczynki w drzwiach, a wszyscy uśmiechaliśmy się do siebie. Niektórzy dżentelmeni pokusili się o wręczanie liścików z komplementami dla dziewczyn i Pań nauczycielek, inni zaś częstowali się słodkościami. Przekazywane liczne życzenia „Dobrego dnia!”, „Miłej lekcji!” zostały urzeczywistnione.Może nie dla jednego ucznia będzie to dzień małej zmiany, w której takie zachowania staną się codziennością..?
Gratulacje dla klasy 8B, która pobiła rekord w swej uprzejmości w stosunku do wielu nauczycieli.
Kolejna próba przed nami! Środa to dzień szczęśliwego numerka dla każdego! Pamiętajcie o karteczkach dobrych uczynków!
Mariusz Mikołajczyk

Udostępnij