WYBÓR SUPER ŚWIETLIKÓW

W dniu 21.06.2018r. wychowawczynie świetlicy klas III-VII ogłosiły nazwiska
Super Świetlików.

Wcześniej wybory odbyły się w grudniu 2017 r. jako podsumowanie zachowania dzieci w I semestrze. Wybory z czerwca stanowiły podsumowanie całego roku szkolnego 2017/2018. Super Świetlikami zostały trzy uczennice klasy III c, warto zaznaczyć, że dwie z nich zostały Super Świetlikami także w grudniu.
Dziewczynki w pełni zasługują na to miano, aktywnie brały udział w zajęciach świetlicowych i konkursach. Ich zachowanie może być wzorem dla innych dzieci. Uczennice w nagrodę za swoją całoroczną pracę i wzorowe zachowanie otrzymały gry planszowe (wersje podróżne) „Monopoly” i „Zgadnij, kto to”. Gratulujemy!

Super Świetliki:

– Adamczyk Zuzanna kl. III C

– Nowacka Zoya kl. III C

– Stachowiak Maja kl. III C

Udostępnij